Vyberte stránku

Dlouho jsem nic nenapsal. Důvodem byly asi jiný starosti, který na mne přišly. Vono sehnat džob v mým věku a jistým stupni pohodlí vůbec není snadný. Tak jsem trochu četl, studoval, trochu psal, trochu tvořil, trochu vařil a trochu se hádal se ženou. Jako asi všichni.

Po očku jsem pokukoval, co se děje v BlekFílds, ale tam skoro taky chcípl pes. Nějakej koumák přišel na to, že by se drůbež měla krmit červama. To mne nadchlo, protože na to by normální člověk při pozorování slepic nepřišel. Je vidět, že BlekFílds je plodný na velký Myšlenky.

„Obecně se dá konstatovat, že i u hmyzu je nutné dbát na kvalitu, podobně jako u ostatních krmiv. Na základě našich předběžných výsledků můžeme konstatovat, že použití do 5 % moučných červů v krmné směsi pro drůbež se jeví jako vhodný podíl, který významně neovlivňuje zdravotní stav zvířat a celkovou kvalitu masa a vajec.“

Jen aby se těma červama nepřežraly holky moje. Taky je fajn, že se „…zaměříme podrobněji na kvalitu výsledného produktu – tedy kvalitu prsní a stehenní svaloviny“. Jo jo, Horňáci budou mít kuře z kozama, ještě by to chtělo velkýho biskupa pro Dolňáky. Nepřípomíná vám to film „Křidýlko nebo stehýnko” s Funésem, kde už v sedmdesátkách vyráběli syntetický stehýnka?

Na mý bejvalý vypsali volby, tak by mne zajímalo, jak a jestli v kovidu Houbař rozesílal seznamy těch pravejch kandidátů, aby lidi volili ty správný jména. No mně to může bejt jedno, ale stejně se mrknu, zda mi tajnej tip v Sazce vyšel. Je jasný, kdo bude pod čarou. Zelení mužíci budou volit jednotnou kandidátku Národní fronty.

Taky jsem si přečet zajímavou úvahu vo Bohyni a vo boření stereotypů, tentokrát z pera autora úplně mimo BlekFílds a k tomu neméně interesantní diskuzi. Přečtěte si a udělejte si názor v hlavě.

Tlusťoch Jake se mne ptal,  jak se mám.  “Dobře, kámo, zase mám chuť psát. Jo a učím se psát zprava doleva.”